Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Auto GT

ul. Połczyńska 95

01-301 Warszawa

Kontakt telefoniczny
Salon 22 533 11 66
Kontakt mailowy
salon@autogt.pl

Godziny otwarcia


Dział handlowy
pn. - pt.: 9:00 - 19:00
sb.: 9:00 - 15:00

Serwis mechaniczny
pn. - pt.: 6:00 - 20:00
sb.: 8:00-15:00

 

Salon


Arkadiusz Smyl - Doradca ds. sprzedaży
tel. / fax 501 604 650
e-mail arkadiusz.smyl@autogt.pl 

 

Serwis


Przemysław Gągolewski - Doradca serwisowy
tel. / fax 513-128-358
e-mail przemyslaw.gagolewski@autogt.pl 



Jarosław Pułtorak - Doradca serwisowy
tel. / fax 530-464-074
e-mail jaroslaw.pultorak@autogt.pl 

 

Dział części zamiennych


Krzysztof Ziemski - Kierownik działu części zamiennych
tel. / fax 506-122-887
e-mail krzysztof.ziemski@autogt.pl 


Adrian Karaś - Specjalista ds. części zamiennych
tel. / fax 503-099-409
e-mail adrian.karas@autogt.pl 

 

Dział finansowania i ubezpieczeń

 
Barbara Ciemiorek - Doradca ds. finansowych i ubezpieczeniowych
tel. / fax 512-599-149
e-mail barbara.ciemiorek@autogt.pl 


Małgorzata Wziątek - Doradca ds. finansowych i ubezpieczeniowych
tel. / fax 517-652-560
e-mail malgorzata.wziatek@autogt.pl 

 

Serwis blacharsko-lakierniczy


Marcin Radzki - Kierownik działu blacharsko-lakierniczego
tel. / fax 510-135-333
e-mail marcin.radzki@autogt.pl 


Adam Bekier - Specjalista ds. likwidacji szkód
tel. / fax 575-023-999
e-mail adam.bekier@autogt.pl 

 

Dział sprzedaży samochodów używanych



Jarosław Parkot - Kierownik działu samochodów używanych
tel. / fax 535 380 777
e-mail jaroslaw.parkot@autogt.pl 



Krzysztof Masic - Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
tel. / fax 513 448 876
email krzysztof.masic@autogt.pl

 

Dariusz Pyłka - Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
tel. / fax 509 439 163
email dariusz.pylka@autogt.pl

 

Klaudia Wiśniewska - Specjalista ds. finansowych i ubezpieczeń
tel. / fax 884 066 099
email klaudia.wisniewska@autogt.pl