Pewny siebie śmiałek

Każda podróż może przynieść niespodziewane wydarzenia. Warunki na drodze trudno przewidzieć niezależnie od tego, czy jedziesz przez miejską dżunglę, czy przemierzasz bezdroża, szukając przygody w terenie. Jednak z nowym Outlanderem zawsze będziesz gotów na to, co może się zdarzyć. Mocny silnik w połączeniu z nowoczesnym systemem napędu na 4 koła sprawdzą się niezależnie od warunków atmosferycznych i drogowych. Zaawansowane technologie bezpieczeństwa sprawią, że nawet najtrudniejsza pogoda stanie się tylko intrygującym wyzwaniem do pokonania.

model_mini_Outlander.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%
  • Cena od 138 990 zł

   

  BEZPIEczeństwo w pierwszej kolejności

  Outlander - Smartphone Link Display Audio (SDA).

  Smartphone Link Display Audio (SDA)

  Jedź dokąd chcesz i kiedy chcesz. Odkrywaj nowe miejsca i nową muzykę. Smartphone-link Display Audio (SDA) pomaga Ci odnaleźć takie momenty. W celu zwiększenia bezpieczeństwa możesz obsługiwać ustawienia map, odtwarzacz muzyczny i telefon za pomocą poleceń głosowych.
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Outlander - benefit2

  Światła dzienne, mijania, drogowe oraz przeciwmgielne w technologii LED

  Przednie reflektory LED świecą jaśniej, zapewniając lepszą widoczność i są wyposażone w oddzielne spryskiwacze oraz funkcję samopoziomowania.

  Elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika

  Elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika

  Bagażnik można otworzyć lub zamknąć automatycznie, bez wysiadania z samochodu, naciskając przycisk przy fotelu kierowcy.

  Outlander - Benefit1

  Aranżacja foteli

  Siedzenia drugiego i trzeciego rzędu można dowolnie ustawiać aby zmieścili się zarówno pasażerowie, jak i bagaż. Dodatkowo złożenie ostatniego rzędu foteli oraz przesunięcie drugiego rzędu (do 250 mm) pozwala na stworzenie niezwykle dużej i płaskiej przestrzeni bagażowej.

  Outlander - nawiew

  Nawiew powietrza dla pasażerów z tyłu

  Wybrane specyfikacje Mitsubishi Outlandera wyposażone są w dodatkowe, centralne kratki wentylacyjne, które pozwalają szybciej schłodzić lub ogrzać tylną część kabiny. W zależności od potrzeb można zmieniać kierunek przepływu powietrza lub całkowicie zamknąć jego dopływ.