Miejska gwiazda

Nie musisz wybierać się w daleką podróż po bezdrożach, aby czuć smak przygody każdego dnia. Nowy Space Star zainspiruje Cię do odkrywania w Twoich okolicach wyjątkowych miejsc i atrakcji. Dynamiczna i komfortowa jazda oraz niskie spalanie pobudzą Twój apetyt poszukiwacza miejskich przygód. Niewielkie rozmiary, a jednocześnie przestronne wnętrze sprawią, że nie będziesz czuł ograniczeń w żadnych warunkach. A jeśli zechcesz wybrać się dalej, to przestronne wnętrze zapewni Ci komfort w każdej podróży.

model_spacestar.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%
  • Cena od 39 990 zł
  • Rata od 385 zł/msc*

  * Rata w wysokości 385 zł jest możliwa do uzyskania dla Kredytu na zakup nowego samochodu w cenie 39 990 zł, z wpłatą własną 11 970 zł, na czas obowiązywania umowy 99 miesięcy, z oprocentowaniem stałym 7,49% w skali roku, z zabezpieczeniem w formie cesji praw z ubezpieczenia autocasco.

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu Rent&Drive wynosi 8,84%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 60 000 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 79 988,58 zł, oprocentowanie stałe 7,59%, całkowity koszt kredytu 19 988,58 zł (w tym: prowizja 1 800 zł, odsetki 18 188,58 zł), 83 miesięczne raty równe w wysokości 952,25 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 951,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27 kwietnia 2018 na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 74 800 zł, z wpłatą własną 14 800 zł, zabezpieczeniem kredytu w formie cesji praw z umowy ubezpieczenia autocasco oraz przewłaszczenia kredytowanego pojazdu.

  Do uzyskania kredytów na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

  Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł, w całości wpłacony.

  Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego.

  Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

  Krótki promień skrętu

  Dwie jednostki napędowe do wyboru

  Nowy Space Star dostępny jest z dwoma silnikami benzynowymi. Zgodnie z trendami obowiązującymi w tym segmencie są to silniki 3-cylindrowe o pojemności 1.0 i 1.2 i mocy odpowiednio 71 KM oraz 80 KM. Zarówno jeden jak i drugi motor zapewniają satysfakcjonujące osiągi i zużycie paliwa. Mocniejsza jednostka jest dodatkowo wyposażona w system Auto Stop&GO (AS&G), który wyłącza silnik podczas postoju np. w oczekiwaniu na zmianę świateł.

  Klimatyzacja automatyczna

  Klimatyzacja automatyczna

  Obsługa klimatyzacji w Mitsubishi Space Star jest banalnie prosta. Wystarczy raz ustawić temperaturę i cieszyć się komfortem podróżowania niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

  Dostęp bez kluczyka

  Dostęp i uruchamianie bez kluczyka

  Space Star posiada system dostępu bezkluczykowego, który pozwala uruchomić silnik bez wyciągania pilota z kieszeni. Jedyne, co musisz zrobić, aby uruchomić zapłon, to wciskając pedał sprzęgła (hamulca dla skrzyni CVT) nacisnąć przycisk, który znajduje się na desce rozdzielczej. Wystarczy zatem jedno przyciśnięcie, by ruszyć w drogę. A kiedy już dotrzesz do celu, ponowne naciśnięcie przycisku pozwoli wyłączyć silnik.

  Bezstopniowa skrzynia

  Bezstopniowa skrzynia CVT

  Skrzynia biegów INVECS-III CVT o szerokim zakresie przełożeń pozwala utrzymywać optymalną prędkość obrotową silnika dla zapewnienia wysokich osiągów i niskiego spalania. We wszystkich warunkach jazdy możesz cieszyć się płynnym przyspieszaniem oraz efektywnie dobranym przełożeniem.