Używamy plików „cookies” w celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną. Pliki „cookies” pozwalają nam na tworzenie statystyk zbiorczych dotyczących ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań, natomiast nie pozwalają na identyfikację użytkowników.

Akceptuję pliki „cookies”

Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików „cookies”

Mitsubishi Motors

 
Auto GT Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 95
01-301 Warszawa
 
Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 9:00 - 19:00
sb.: 10:00 - 15:00
 
Tel.: 0-22 / 533-11-99
www.autogt.pl 
e-mail: salon@autogt.pl

Dział Handlowy

 

Dyrektor Handlowy
Dariusz Krawiecki
e-mail: dariusz.krawiecki@autogt.pl
tel.:+48 22 533 11 99
 
 
 
 
 
 
Doradca Handlowy
Marcin Stasiak
e-mail: marcin.stasiak@autogt.pl
tel.:+48 22 533 11 99
gsm:512 007 431
 
 
 
 
 
Koordynator Działu Handlowego
Robert Zakrzewski
e-mail: robert.zakrzewski@autogt.pl
tel.:+48 22 533 11 67
gsm: +48 501 604 650
 
 
 
 
 
Doradca Handlowy
Maciej Warzycha
e-mail: maciej.warzycha@autogt.pl
tel.:+48 22 533 11 99
gsm: +48 502 270 410
 

 

Sprzedaż Flotowa

 

 
 
 
 
 
Doradca Flotowy
Maciej Teler
e-mail: maciej.teler@autogt.pl
gsm: +48 504 114 122
 
 
 
Doradca Flotowy
Paweł Czarnecki
e-mail: pawel.czarnecki@autogt.pl
gsm: +48 791 794 847
 
 
 
 
 
 

Dział Samochodów Używanych

 

Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych
Piotr Handke
e-mail: piotr.handke@autogt.pl
tel.: +48 22 533 11 99
gsm: +48 500 161 619
 
 
 
 
 
Specjalsta ds. Samochodów Używanych
Mateusz Atliński
e-mail: mateusz.atlinski@autogt.pl
tel.: +48 22 533 11 99
gsm: +48 513 448 876
 

 

Finanse i ubezpieczenia

 

Doradca ds. finansowych i ubezpieczeniowych
Małgorzata Wziątek
e-mail:  malgorzata.wziatek@autogt.pl
tel.: 0-22/ 533-11-99 w.7
gsm: +48 517-652-560
 
 
 
 
 
 
Doradca ds. finansowych i ubezpieczeniowych
Barbara Ciemiorek
e-mail:  barbara.ciemiorek@autogt.pl
tel.: 0-22/533-11-99 w.7
gsm: +48 512-599-149
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mapa serwisu
Polityka prywatności

Copyright © MMC 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone

Created by OS3 multimedia