Używamy plików „cookies” w celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną. Pliki „cookies” pozwalają nam na tworzenie statystyk zbiorczych dotyczących ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań, natomiast nie pozwalają na identyfikację użytkowników.

Akceptuję pliki „cookies”

Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików „cookies”

Mitsubishi Motors

Dział Handlowy

 

Dyrektor Handlowy
Dariusz Krawiecki
e-mail: dariusz.krawiecki@autogt.pl
tel.:+48 22 533 11 99
 
 
 
 
 
 
Doradca Handlowy Arkadiusz Smyl  e-mail: arkadiusz.smyl@autogt.pl tel.:+48 22 533 11 67 gsm: +48 501 604 650Doradca Handlowy
Arkadiusz Smyl
e-mail: arkadiusz.smyl@autogt.pl
tel.:+48 22 533 11 99
gsm: +48 501 604 650
 
 
 
 
 
Doradca Handlowy
Michał Kosieradzki
e-mail: michal.kosieradzki@autogt.pl
tel.:+48 22 533 11 99
gsm: +48 512 007 431
 
 
 
 
 
 

Dział Samochodów Używanych

 

Piotr Handke
+48 500 161 619
piotr.handke@autogt.pl
Kierownik działu samochodów używanych
 
 
 
 
 
 
Mateusz Atliński
+48 513 448 876
mateusz.atlinski@autogt.pl
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
 
 
 
 
 
 
Albert Baran
+48 516 067 606
albert.baran@autogt.pl
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
 

 


Finanse i ubezpieczenia

 
Małgorzata Wziątek
tel.: 0-22/ 533-11-99 w. 7
gsm:+48 517 652 560
malgorzata.wziatek@autogt.pl
Doradca ds. finansowych i ubezpieczeniowych
Barbara Ciemiorek
tel.: 0-22/ 533-11-99 w. 7
gsm: +48 512 599 149
barbara.ciemiorek@autogt.pl
Doradca ds. finansowych i ubezpieczeniowych
 
 
 
 
 
 
 
 
Serwis Mechaniczny

 

Daniel Iwan
+48 502-505-804
daniel.iwan@autogt.pl
doradca serwisowy
 
 
 
 
Robert Bogusz
+48 530 464 074
robert.bogusz@autogt.pl
doradca serwisowy
 
 
 
 
 
 
 
Jarosław Pułtorak
+48 530 464 074
jaroslaw.pultorak@autogt.pl
doradca serwisowy
 
 
 
 
 
 
 
Przemysław Gągolewski
+48 513-128-358
przemyslaw.gagolewski@autogt.pl
doradca serwisowy
 

 

 

Dział Części Zamiennych

 

Krzysztof Ziemski
+48 506 122 887
krzysztof.ziemski@autogt.pl
Kierownik działu części zamiennych
 
 
 
 
 
 
 
Paweł Wrzesiński
+48 22 533 11 99
pawel.wrzesinski@autogt.pl
Specjalista ds. części zamiennych
 
 
 
 
 
 
 
Adrian Karaś
+48 503 099 409
adrian.karas@autogt.pl
Specjalista ds. części zamiennych
 

 

 

Serwis Blacharsko - Lakierniczy

 

Bartłomiej Kułak
+48 690 001 790
bartlomiej.kulak@autogt.pl
Koordynator biura likwidacji szkódSpecjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
 
 
 
 
 
 
 
Joanna Gocłwaska
+48 516 187 223
joanna.goclawska@autogt.pl
Specjalista ds. likwidacji szkód
 
 
 
 
 
 
 
Bartłomiej Szost
+48 510 135 333
bartlomiej.szost@autogt.pl
Specjalista ds. likwidacji szkód
Mapa serwisu
Polityka prywatności

Copyright © MMC 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone

Created by OS3 multimedia